پوشش سقف سوله ارزان

پوشش سقف سوله ارزان

مدیر        1 نظر    سقف سوله   

پوشش سقف سوله ارزان

پوشش سقف سوله ارزان قیمت ، همواره دغدغه بسیاری از سوله پیمانکاران بوده است . ما در شرکت سوله سبک پوشش های سقف سوله را متناسب با سازه و بودجه شما به بهترین شکل ممکن اجرا خواهیم کرد . اگر واقعا می خواهید پوشش سقف سوله ارزان قیمت و درعین حال ایمن و مطمئنی داشته باشید کافیست با شرکت ما تماس گرفته و همکاری خود را با ما اغاز نمائید .

سوله ارزان

انواع پوشش سقف سوله

پوشش هایی که برای سقف سوله ها به کار می روند می توانند از چندین نوع مختلف باشند . برخی از این پوشش ها از انواع جدید هستند که سبکتر و با قیمت مناسب هستند و برخی نیز از نوع پوشش های قدیمی تر هستند مثل ورق های گالوانیزه .

امروز می خواهیم انواع این پوشش ها را هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و کارایی با هم بررسی کنیم .

انواع پوشش برای سقف سوله :

  • پوشش ساندویچ پانل
  • پوشش ورق های گالوانیزه ساده و یا رنگی
  • پوشش های ورق های آلومنیومی ( با عایق توری مرغی و پشم شیشه )
  • پوشش های ورق پلی کربنات

پوشش ساندویچ پانل برای سقف سوله

ساندویچ پانل امروزه به عنوان یک لایه عایق بسیار قوی شناخته می شود . این روش می توان گفت یکی از مناسب ترین روش ها برای پوشش سقف سوله میباشد . علت آن هم عایق بودن خود این پوشش می باشد . در پوشش هایی مثل ورق های آلومنیومی شما بعد از پوشش اگر نیاز به عایق داشته باشید باید از توری مرغی هم استفاده کنید .

پوشش ساندویچ پانل ، اصولی ترین روش پوشش است که می توان برای دیوارپوشی سوله هم از آن استفاده کرد . در کل ابن نوع پوشش یکی از بهترین روش ها برای پوشش سقف و دیوار است . هزینه این روش نه انقدر زیاد است و نه آنقدر پایین .

این پوشش درواقع دولایه فلزی با لایه میانی از فوم تزریقی می باشد که یک عایق فوق العاده را به وجود می اورد . ساندویچ پانل در نصب هم بسیار کار ما را اسان می کند چرا که در اندازه های مناسب تولید می شود و در نتیجه سرعت نصب را بالا می برد .

سوله هایی که نیاز به عایق کاری دارند مثل سوله های سردخانه ، بهترین راه و بهینه ترین راه استفاده از روش پوشش ساندویچ پانل می باشد . درصورتی که الویت ، کیفیت سازه باشد ، بهترین و استاندارد ترین روش پوشش سوله همین روش می باشد .

پوشش سقف سوله توری مرغی

پوشش سقف سوله با ورق گالوانیزه

هزینه پوشش سقف سوله با ورق گالوانیزه بسیار پایین تر از سایر روش ها میباشد . ورق گالوانیزه از روش های قدیمی تر و با سابقه تر است اما هنوز هم می توان از آن برای پوشش استفاده کرد . این ورق ها چون از گذشته در بازار موجود هستند به همین دلیل در صنایع زیادی استفاده می شوند . یخچال سازی ، ساخت کولر ، شیروانی و … این ورق ها از استحکام خوبی برخوردار هستند ضمن ایتکه قیمت آنها نیز بسیار مناسب است .

اگر می خواهید هزینه تمام شده پوشش سقف سوله شما پایین تر باشد ورق گالوانیزه بهترین گزینه می باشد .

ورق های آلومنیومی

ورق های الومنیومی هم از آن دست پوشش هایی هستند که سابقه دیرینه دارند اما دامنه استفاده این ورق ها به انداره ورق های گالوانیره نیست .

پوشش سقف برای سوله باید به گونه ای باشد تا در برابر بار وارد بر آن مقاومت کند . در صورتی که میزان بار وارد بر سازه ناچیز باشد می توان از ورق های آلومنیومی نورد سرد استفاده کرد .ورق های آلومنیومی به دو صورت نورد می شوند که یکی نورد به روش گرم و دیگری نورد به روش سرد است .

ورق هایی که در روش سرد تولید می شوند ضخامت کمتری نسبت به ورق های نورد گرم دارند و می توانند یکی از گرینه ها برای پوشش باشند .

ورق های پلی کربنات برای پوشش

زمانی که صحبت از قدمت پوشش ها شد ، پیشینه هریک را گفتیم . ورق های پلی کربنات از نوع پوشش های جدید هستند . این ورق های بسیار بسیار سبک هستند . این پوشش ها به دلیل ساختاری که دارند می توانند به دو صورت مفید باشند و یکی از لحاظ عایق کاری محیط و دیگری از لحاظ نور گیری محیط مورد نظر .

برای فضاهایی که نیاز به نورگیری بالا داریم مثل سوله های گلخانه ای این پوشش ها بهترین گرینه هستند .

این ورق ها هم عایق هستند ، هم نورگیر و هم مقاوم و مستحکم . به همین دلیل می توان گفت ترکیبی از ورق های گالوانیزه و ساندویچ پانلی می باشند .

این ورق ها در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند و می توان جلوه بصری سازه را هم بیشتر کرد این عایق ها در کل بهترین نوع عایق نورگیر هستند که برای سوله های دامداری ، ورزشی ، استخر و … هم استفاده نمود .

عایق کاری سقف سوله

اما اگر دررابطه با پوشش عایق برای سقف سوله حرف بزنیم می توان گفت اگر پوشش سقف سوله از نوع ورق باشد و نیاز به عایق کاری داشته باشیم چون از ساندویچ پانل و … استفاده نمی کنیم باید این ورق را با چیز دیگری عایق کنیم .

به همین منظور از توری مرغی استفاده می شود . توری مرغی را باید به همراه پوشش های عایق مثل پشم شیشه یا پشم سنگ  و…. استفاده کرد که به نوعی اجرای کارها در چندین مرحله انجام  می شود و به همین دلیل مقداری سرعت کارها پایین می آید .

اگر می خواهید پوشش سقف سوله ارزان داشته باشید می توانید در قدم اول از پشم شیشه استفاده کنید . پشم شیشه جزو ارزانترین نوع پوشش های عایق کاری سوله است . بعد از پشم شیشه ، پشم سنگ ، فوم و پلی استایرن قرار دارند .

هزینه استفاده از فوم مقداری بیشتر است اما توجه داشته باشید که از نظر جنس و کیفیت یکی از بهترین نوع پوشش ها برای سقف سوله است .

جهت اجرای بهترین نوع پوشش سقف برای سوله با کیفیت بالا و به شکل استاندارد با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید .

باتشکر شرکت سوله سبک


برچسب ها :

یک پاسخ به “پوشش سقف سوله ارزان”

  1. محمدرضا بخشی گفت:

    با سلام و احترام و تشکر از اینکه کامل به معرفی پوششهای سقف سوله که مد نظر اینجانب است٬پرداخته اید .. میخواستم 09193306530

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت شرکتی seo90