قیمت هر متر سوله ubm

قیمت هر متر سوله ubm

مدیر        بدون نظر    ساخت سوله   

قیمت هر متر سوله ubm چقدر است ؟

امروزه بسیاری از کسانی که قصد ساخت سوله را دارند در وهله اول بیشتر به فکر ساخت یک سوله با هزینه کم اما مناسب هستند . اما چرا به دنبال قیمت هر متر سوله ubm هستند؟

جهت ساخت بهترین سوله با کیفیت تضمینی و مناسب ترین قیمت کافیست فقط یک تماس با ما بگیرید :

می توان گفت این چنین چیزی زیاد هم دور از انتظار نیست و می توان تحت شرایطی سوله ای مناسب با قیمت پایین تر اجرا کرد . به همین دلیل موضوع این مقاله ما قیمت هر متر سوله ubm است که هم قصد داریم روند تعییرات و قیمت این نوع سوله سبک را بررسی کنیم  هم اینکه اطلاعات لازم در رابطه با این نوع سوله را بدست آوریم !

سوله ارزان قیمت

قبل از هرچیز خدمتتان باید عرض کنیم که اگر به دنبال لیست قیمت هستید از قسمت قیمت سوله سبک استفاده کنید ! در این بخش یک جدول بسیار کامل از قیمت سوله ها در اختیار شما قرار گرفته است . اما لطفا توجه کنید که این قیمت ها ممکن است مقدار کمی با تغییر مواجه شوند .

لذا همواره به شما مشتریان گرامی توصیه می کنیم که برای اطلاع از قیمت بسیار دقیق و بروز سوله با ما تماس بگیرید تا نرخ روز سوله و همچنین هزینه کلی ساخت سوله مد نظر شما را به شکل دقیق محاسبه کرده و خدمتتان عرض کنیم .

همچنین شما عزیزان و کاربران محترم وب سایت سوله سبک می توانید از بخش استعلام هزینه ساخت سوله فرم مورد نظر را تکمیل نموده و برای ما ارسال نمائید تا در کمتر از چندین ساعت هزینه ساخت سوله مد نظر شما را محاسبه کنیم و با شما تماس بگیریم .

سوله UBM چیست و چرا انقدر طرفدار دارد ؟

سوله UBM که به ان گاها سوله قوسی و سوله امریکایی نیز گفته می شود یکی از سوله های سبک می باشد . این نوع سوله به وسیله ورق های مناسب که توسط دستگاه مخصوص ساخت سوله یو بی ام که بر روی تریلی نصب می شود ساخته می شوند .

این دستگاه مخصوص ساخت سوله های یو بی ام می باشد و با توجه به محاسبات ساخت سوله این دستگاه برنامه ریزی می شود و سپس توسط افراد متخصص ورق ها داخل این دستکاه قرار می گیرند و متناسب با قوس مورد نظر تولید می شوند .

این سوله ها برای کاربری های مختلفی می توانند به کار روند .

فنداسیون این نوع سوله ها در مقایسه با سوله هایی سنگین تر ، با هرینه پایین تری اجرا می شوند چرا که در کل ساخت فنداسیون این نوع سوله سریعتر است و نصب سوله بر رو ان نیز اسان تر انجام می شود .

مزایای سوله UBM :

این نوع سوله ها یا هزینه کمتری نسب به سایر سوله ها اجرا می شوند .

ساخت انها با سرعت بسیار بالاتری صورت می گیرد .

فنداسیون انها سبک می باشد .

نیاز به نیروی کار کمتری دارند .

مناسب برای ساخت مکان های اسکان سریع

مناسب برای ساخت کمپ و اشیانه های نظامی

مقاوم در برابر زمین لرزره و باد های شدید تا سرعت 120 کیلومتر بر ساعت

مقاوم در برابر حریق

داشتن عایق در سطح ورق های نوردی

معایب سوله UBM :

عدم امکان استفاده از جرثقیل های سقفی

عدم امکان انتقال این نوع سوله به دلیل نوع اتصالات

عدم امکان ساخت سوله ها با دهانه بزرگ

عدم ساخت این نوع سوله برای سازه هایی که نیاز به تایید بهداشت دارند در واقع برای ساخت سوله مرغداری و امثال ان مناسب نیستند . برخی ها بر این باورند که یکی از دلایل پایین بودن قیمت هر متر سوله ubm هم همین موضوع است .!

روش های ساخت سوله UBM

سوله یو بی ام را می توان در سه نوع مختلف اجرا کرد :

زمین به زمین : که هر دوطرف ورق ها چسبیده به فنداسیون و زمین هستند

زمین به ستون : که یک طرف سوله در زمین و طرف دیگر ورق ها روی ستون نصب است

ستون به ستون : که هر دو طرف ورق ها روی ستون های سوله اجرا می شوند و ستون ها هم روی فنداسیون هستند و دیوارهای سوله را تشکیل می دهند . درواقع به نوعی سقف سوله با UBM  اجرا می شود .

محاسبه قیمت هر متر سوله ubm

قیمت هر متر سوله ubm باتوجه به ابعاد سوله تعیین می شود . اما در حالت کلی هزینه ساخت این نوع سوله به مراتب پایین تر از سوله های دیگر است .

البته هزینه این نوع سوله در حالت کلی و زمانی که عایق های پوششی پلی یورتان و .. نباشد مربوط به هزینه ورق های فولادی و فنداسیون آن می باشد .

در حالت کلی اگر بتوانیم برای سازه مورد نظر از این نوع سوله استفاده کنیم گزینه مناسبی است . در صورتی که بار منطقه و همچنین نوع سازه به ما اجازه ساخت بدهد می توانیم به راحتی از این نوع سوله استفاده کنیم و از نظام مهندسی برای دفترچه محاسبات آن و خود سوله مجور لازم را دریافت کنیم .

ما یکی از شرکت های متخصص در زمینه ساخت سوله های یو بی ام هستیم و شما جهت هرگونه مشاوره و دریافت راهنمایی در رابطه با ابن نوع سوله ها می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین نوع سوله UBM را با توجه به نیاز شما برایتان اجرا کنیم .

همچنین در مورد ساخت انواع سوله های سبک و مدرن می توانید با شرکت ما همکاری نمایئد . ما به شما اطمینان میدهیم که هم کیفیت و هم هزینه ساخت در شرکت ما بسیار مناسب تر از رقبای ما در این زمینه می باشد . کافیست یکبار با ما همکاری نمائید .

با تشکر

شرکت سوله سبک


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت شرکتی seo90