سوله سبک در تبریز

سوله سبک در تبریز

مدیر        بدون نظر    ساخت سوله   

سوله سبک در تبریز

سوله سبک در تبریز از جمله خدمات اصلی شرکت سوله سبک می باشد . با توجه به اینکه شرکت سوله سبک در بازار آهن شهر تبریز واقع شده است از این جهت ارائه خدمات به همشهریان محترم در تبریز با سرعت بیشتری و همچنین ارائه خدمات ویژه صورت می گیرد .

جهت ساخت انواع سازه های سبک و مدرن ، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کشور با ما تماس بگیرید :

شرکت ما با داشتن چندین سال تجربه موفق در صنعت سوله سازی و اجرای پروژه های قدرتمند و بزرگ در داخل و خارج از کشور همواره سعی در ارائه هرچه بهتر خدمات و کسب رضایت کارفرمایان و مشتریان خود داشته است .

البته خدمات ما تنها محدود به شهر تبریز نبوده و همانطور که در قسمت خدمات وب سایت توضیح داده ایم شرکت ما در تمام نقاط کشور و همچنین خارج از کشور پروژه های سوله را پذیرفته و اجرا می نماید .

ساخت سوله سبک در تبریز چه مزایایی دارد ؟

با توجه به نزدیکی کارخانه شرکت سوله سبک به شهر تبریز ، سازه های مورد نظر پس از ساخت و آماده سازی در کارخانه در عرض کمتر از چند ساعت به محل اجرای سازه منتقل می شوند . علاوه بر این کار ممکن است بدانید که بار زنی سوله ها به تریلی و حمل به محل ساخت هزینه حمل و نقل را دارد که با توجه به وزن سازه و مسافت محل کارخانه سوله تا محل ساخت محاسبه می شود .

پس از این حیث نیز ساخت سوله سبک در تبریز با شرکت ما باعث کاهش هزینه های جانبی خواهد شد . شرکت ما جهت ساخت سوله سبک در تبریز تمام خدمات مربوطه را انجام می دهد :

  • طراحی و ساخت انواع سوله های سبک خرپایی
  • طراحی و اجرای انواع سوله های سبک یو بی ام ( UBM )
  • ساخت انواع سوله های لوله ای فوق سبک
  • اجرای انواع سازه های سبک برای سردخانه ، دامداری ، مرغداری ، سوله های صنعتی ، انبار و …
  • انجام محاسبات سوله ، طراحی معماری سوله ، خرید و فروش سوله های دست دوم

شرکت سوله سبک متخصص ساخت سوله

ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سوله سازی و متخصص در ساخت سوله های سبک ، با استفاده از فوق حرفه ای ترین نرم افزار ها و با دست یابی به دانش روز اروپا در طراحی و سبک سازی سوله ها ، هم اکنون موفق به ساخت سازه هایی شده ایم که کمترین وزن در هر متر سازه را داشته و با همان استحکام قابل اجرا هستند .

تلاش ما همواره سبک سازی هرچه بیشتر سوله های ساخته شده به منظور اقنصادی کردن هرچه بیشتر سازه نهایی و نشان دادن قدرت و تخصص ما در ساخت سازه های سبک می باشد .

هم اکنون آماده هستیم تا جهت ساخت سوله سبک در تبریز با  نهاد ها ، اشخاص ، شرکت ها و تمامی کارفرمایان محترم همکاری نمائیم .

جهت ساخت سوله سبک در تبریز و یا هرنقطه کشور و حتی خارج از کشور شرکت سوله سبک در کنار شما خواهد بود .

با تشکر


برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت ، seo90

منو اصلی سایت

شرکت سوله سبک ، یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور