سوله سبک در تبریز

سوله سبک در تبریز

مدیر        بدون نظر    ساخت سوله   

سوله سبک در تبریز

سوله سبک در تبریز از جمله خدمات اصلی شرکت سوله سازی سبک می باشد . با توجه به اینکه شرکت سوله سبک در بازار آهن شهر تبریز واقع شده است از این جهت ارائه خدمات به همشهریان محترم در تبریز با سرعت بیشتری و همچنین ارائه خدمات ویژه صورت می گیرد .

جهت ساخت انواع سازه های سبک و مدرن ، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کشور با ما تماس بگیرید :

شرکت ما با داشتن چندین سال تجربه موفق در صنعت سوله سازی و اجرای پروژه های قدرتمند و بزرگ در داخل و خارج از کشور همواره سعی در ارائه هرچه بهتر خدمات و کسب رضایت کارفرمایان و مشتریان خود داشته است .

البته خدمات ما تنها محدود به شهر تبریز نبوده و همانطور که در قسمت خدمات وب سایت توضیح داده ایم شرکت ما در تمام نقاط کشور و همچنین خارج از کشور پروژه های سوله را پذیرفته و اجرا می نماید .

ساخت سوله سبک در تبریز چه مزایایی دارد ؟

با توجه به نزدیکی کارخانه شرکت سوله سبک به شهر تبریز ، سازه های مورد نظر پس از ساخت و آماده سازی در کارخانه در عرض کمتر از چند ساعت به محل اجرای سازه منتقل می شوند . علاوه بر این کار ممکن است بدانید که بار زنی سوله ها به تریلی و حمل به محل ساخت هزینه حمل و نقل را دارد که با توجه به وزن سازه و مسافت محل کارخانه سوله تا محل ساخت محاسبه می شود .

پس از این حیث نیز ساخت سوله سبک در تبریز با شرکت ما باعث کاهش هزینه های جانبی خواهد شد . شرکت ما جهت ساخت سوله سبک در تبریز تمام خدمات مربوطه را انجام می دهد :

  • طراحی و ساخت انواع سوله های سبک خرپایی
  • طراحی و اجرای انواع سوله های سبک یو بی ام ( UBM )
  • ساخت انواع سوله های لوله ای فوق سبک
  • اجرای انواع سازه های سبک برای سردخانه ، دامداری ، مرغداری ، سوله های صنعتی ، انبار و …
  • انجام محاسبات سوله ، طراحی معماری سوله ، خرید و فروش سوله های دست دوم

شرکت سوله سبک متخصص ساخت سوله

ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سوله سازی و متخصص در ساخت سوله های سبک ، با استفاده از فوق حرفه ای ترین نرم افزار ها و با دست یابی به دانش روز اروپا در طراحی و سبک سازی سوله ها ، هم اکنون موفق به ساخت سازه هایی شده ایم که کمترین وزن در هر متر سازه را داشته و با همان استحکام قابل اجرا هستند .

تلاش ما همواره سبک سازی هرچه بیشتر سوله های ساخته شده به منظور اقنصادی کردن هرچه بیشتر سازه نهایی و نشان دادن قدرت و تخصص ما در ساخت سازه های سبک می باشد .

هم اکنون آماده هستیم تا جهت ساخت سوله سبک در تبریز با  نهاد ها ، اشخاص ، شرکت ها و تمامی کارفرمایان محترم همکاری نمائیم .

جهت ساخت سوله سبک در تبریز و یا هرنقطه کشور و حتی خارج از کشور شرکت سوله سبک در کنار شما خواهد بود .

با تشکر


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت شرکتی seo90