سوله دست دوم تبریز

سوله دست دوم تبریز

مدیر        ۲نظر    سوله دست دوم   

سوله دست دوم تبریز

سوله دست دوم تبریز از جمله خدمات شرکت سوله سبک می باشد . سوله های دست دوم از جمله سوله هایی هستند که بیشتر مورد تقاضا هستند . این سوله ها به چند دلیل بیشتر مورد جستجو قرار می گیرند :

  • اول اینکه در تصور عموم محصول دست دوم از نو ارزان تر است
  • دوم فکر می کنند هزینه های سوله در مراحلی مثل ساخت کاهش می یابد
  • سوم اینکه نصب سوله سریع تر صورت خواهد گرفت

ما در این مقاله قصد داریم تا همه چیز در رابطه با سوله های دست دوم را به شکل کامل توصیف کنیم به گونه ای که سه مورد ذکر شده در بالا به کل برای شما روشن شود .

جهت خرید و یا مشاوره در رابطه با سوله دست دوم تبریز کافیست یک تماس با ما گرفته و از مشاوره کارشناسان سوله ساز شرکت ما در زمینه ساخت و اجرا سوله های دست دوم بهره منند شوید .

اگر قصد دارید تا سوله دست دوم تبریز را خریداری نمائید حتما این مقاله را مطالعه کنید چراکه خواندن کل این مقاله شاید 5 دقیقه از شما وقت بگیرد اما مطالبی که خواهید آموخت بسیار راه گشای شما خواهند بود .

قبل از هرچیز لارم است بدانید تا گزینه اول که تصور عمومی درباره اجناس دست دوم میباشد در مورد سوله همیشه درست نیست و عموما سوله دست دوم همیشه ارزان تر نیست .

چرا سوله دست دوم همیشه ارزان نیست ؟

سوله های دست دومی که هم اکنون در بازار موجود هستند حتی سوله دست دوم تبریز ، اکثرا از سوله های تیرورقی و سنگین هستند . سوله های تیرورقی هم اگر کمی اطلاعات داشته باشید حتما خواهید دانست که به دلیل وزن بالای فولاد در آنها هزینه بسیار زیادی هم دارند .

با توجه به اینکه صنعت سوله سازی در سال خای اخیر درخود تغییرات زیادی شدخ است و سوله های سبک ظهود کرده و سوله های سنگن را منسوخ کردند سوله های سنگین به نوع دست دوم تبدیل شدند اما در مورد سازه های بزرگ وقتی می خواهیم از سوله های دست دوم استفاده نیم نه تنها هزینه کاهش نمی یابد بلکه افزایش هم خواهد داشت و

درمورد سازه های بزرگ یعنی سازه هایی که ابعاد انها بزرگتر است سوله های دست دوم مقرون به صرفه نیست . چرا که با انجام محاسبات ساده خواهیم فهمید که هزینه اجرای یک سوله نو بسیار پیین تر از سوله دست دوم تمام می شود .

چون چه بخواهید چه نخواهید سوله دست دوم از نوع سنگین به صورت وزنی به فروش خواهد رسید . به همین دلیل قبل از خرید سوله دست دوم تبریز از شرکت ما یا هر شرکت دیگری ابتدا با سوله ساز خود مشورت نمائید و درصورت صلاح دید از نوع دست دوم استفاده نمائید در غیر اینصورت متناسب با پروژه خود از یکی از سوله های سبک استفاده کنید .

چرا هزینه سوله دست دوم با وجود آماده بودن ، در مرحله ساخت کاهش نمی یابد ؟

هزینه سوله برآورد مجموع هزینه های چند مرحله مختلف است به همین دلیل نمی توان صرفا با در نظرگرفتن یک مرحله مانند ساخت سوله ، هزینه های کلی را کاهش داد . سوله های دست دوم معمولا اماده هستند چراکه به دلیل کهنه بودن از جایی باز شده اند و با همان ابعاد باید در جایی دیگر استفاده شوند به همین دلیل دیگر در کارگاه ساخته نمی شوند و به همان صورت به محل اجرا انتقال می یابند.

اما بازهم به قدری هزینه سوله های دست دوم در پروژه های بزرگتر بیشتر است که حذف هزینه ساخت هم نمی تواند برای ما سوله های دست دوم را مقرون به صرفه نماید .

نصب سوله در حالت دست دوم سریع تر صورت خواهد گرفت ؟

درمجموع می توان گفت سوله های دست دوم هم همانند سوله های معمولی نیاز به نصب دارند اما اگر سوله های دست دوم از نوع تیرورقی باشند چون عموما از جوش استفاده می کنند نمی توان گفت بسیار سریع صورت خواهد گرفت اما در سوله های سبک چون عموما از پیچ و مهره و اتصالات سریع استفاده می کنند سرعت نصب بالاتر است . پس اگر قصد خرید سوله دست دوم تبریز را دارید این مورد را هم در نظر داشته باشید .

اما چه زمان سوله دست دوم از سوله نو بهتر است ؟

عموما سوله های دست دوم را می توان زمانی به کار برد که اندازه سوله ما کوچکتر است . درمورد سوله هایی با اندازه هایی کوچکتر می توان سوله را با سوله دست دوم احداث کرد و هزینه کمتری پرداخت کرد . اما در سازه هایی که اندازه آنها بسیار بزرگتر است استفاده از سوله نو بسیار مقرون به صرفه تر است .

اما در کل قبل از اقدام به خرید سوله دست دوم تبریز و اجرای آن حتما با ما مشورت نمائید . چرا که یکی از تخصص های سوله ساز در همین موضوع مشخص می شود که بتواند بهرین سوله از نظر قیمت و اجرا را برای کارفرمای خود انتخاب کرده و بسازد .

جهت خرید و یا مشاوره در رابطه با سوله دست دوم تبریز کافیست با ما تماس گیرید .

با تشکر

شرکت سوله سبک


برچسب ها :

۲ پاسخ به “سوله دست دوم تبریز”

  1. رضایی گفت:

    خودتون هم سوله دست دوم دارین ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت ، seo90

منو اصلی سایت

شرکت سوله سبک ، یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور