ساخت سوله فوری در سراسر کشور

مدیر        بدون نظر    ساخت سوله   

ساخت سوله فوری خوب است یا خیر ؟

ممکن است شما هم اگر قصد ساخت سوله داشته و یا دارید با جمله ” سوله سبک فوری ” یا سوله فوری مواجه شده باشید اما حقیقتا منظور از سوله فوری چیست ؟ آیا از خودتان پرسیده اید که نحوه ساخت این سوله ها فوری است یا اینکه سوله ها از قبل ساخته و آماده شده اند و قرار است که در محل مورد نظر نصب شوند یا اینکه کاملا با ماجرای دیگری روبرو هستیم ؟

سوله فوری میتواند چندین معنای مختلف داشته باشد . شرکت های مختلفی که در زمینه ساخت و اجرای سوله فعالیت می نمایند این خدمات را می توانند به شیوه های مختلف ارائه نمایند . اما در مجموعه ما این خدمات به شکلی کاملا اصولی ارائه می شود .

از آنحایی که اندازه و ابعاد هر سوله با دیگری متاوت است یعنی عرض ، طول و ارتفاع سازه ها متفاوت هستند ، از این جهت نمی توان سازه هایی با اندازه های آماده را حاضر کرد ، جوشکاری و رنگ نمود و آماده فروش کرد چرا که از سازه نهایی اطلاع نداریم .

از این جهت می توانیم به شبوه دیگری ساخت سوله فوری را محقق کنیم . بدین طریق که با یک برنامه ریزی منظم می توان زمان ساخت سوله  را کمتر نموده و سازه نهایی را سریع تر به کارفرما تحویل داد .

یکی از این تکنیک ها همزمانی ساخت فنداسیون سازه با ساخت قطعات سوله در کارگاه می باشد . زمانی که تیم اجرا کننده شروع به ساخت و تولید قطعات مختلف سوله در کارگاه نمودند ، تیم اجرایی دیگری شروع به ساخت و اجرای فنداسیون نمایند . زمانی که فنداسیون به اتمام رسید قطعات سوله هم تا چند روز آینده به اتمام خواهند رسید که در نتیجه به سرعت به محل مد نظر انتقال داده شده و آماده نصب خواهند بود .

همچینن داشتن یک تیم قدرتمند در کنار سوله ساز هم بسیار مهم است . داشتن نفرات مناسب و همچنین تیم مجرب باعث افزایش سرعت ساخت و همچنین معطل نشدن پروژه خواهد بود . زمانی که سوله شما در حال ساخت است ممکن است سوله ساز به دلیل کمبود نفرات خود ، پروژه شما را به تعلیق گذاشته و در حال کار روی پروژه های بعدی باشد که البته این مورد هم برای تحویل فوری سوله بسیار مهم است .

پس همانگونه که متوجه شدید ساخت سوله فوری منظور آماده کردن سوله ها از قبل و ارائه کردن آنها به مشتری نیست بلکه داشتن یک برنامه منظم و همچنین تخصص و تجربه کافی برای اجرای یک سازه استاندارد است .

دانش و تجربه و تخصص که مهم ترین فاکتور برای یک سوله ساز است . زمانی که سوله ساز دانش مناسب و ابزار های کافی در اختیار داشته باشد می تواند سرعت چندین برابری به پروژه های خود دهد . مجموعه ما با آخرین دانش روز دنیا در حال فعالیت است و تاکنون صدها هزار متر سوله در داخل و همچنین خارج از کشور اجرا نموده است . شما کارفرمایان و سازندگان عزیز که قصد دارید تا پروژه خودتان را با آخرین استاندارد های روز دنیا زیر نظر یک تیم مجرب و متخصص اجرا نمائید کافیست همین امروز با ما تماس گرفته و از همین حالا پروژه خود را استارت بزنید . با تشکر مجموعه سوله سبک


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت شرکتی seo90