ساخت سوله سبک

ساخت سوله سبک

مدیر        1 نظر    ساخت سوله   

ساخت سوله سبک

ساخت سوله سبک یکی از تخصصی ترین کارهای شرکت ما می باشد . ساخت سوله سبک در شرکت ما توسط متخصص ترین مهندسین و پیشرفته ترین نرم افزار ها صورت می گیرد .

شرکت سوله سبک جزء اولین سازندگان سوله های سبک و فوق سبک در کشور می باشد . ما هم اکنون به دانشی دست یافته ایم تا بتوانیم ساخت سوله سبک را با کمترین وزن در هر متر مربع انجام دهیم . سوله های ساخته شده توسط شرکت ما یکی از بی نظیرترین سازه ها در کشور میباشند .

جهت ساخت انواع سازه های سبک با متخصص سوله سبک تماس بگیرید

شرکت ما با انجام طراحی معماری و طراحی کلی سازه سعی در اجرای سازه ها با بهترین نمای ظاهری را دارد . ساخت سوله سبک برای انواع کاربری ها توسط شرکت ما صورت می گیرد . در حال حاضر بهترین روش برای ساخت سازه های صنعتی و غیر صنعتی می باشد .

با توجه به اینکه هم اکنون شهرک های صنعتی در قطب های صنعتی کشور در حال رشد هستند نیاز به سازه های سازمانی مستحکم و متناسب با کار خود دارند . برای مثال برای انبار های کالا ، کارگاه ها و کارخانه های تولید و … می توان بهترین سازه ها را به روش ساخت سوله سبک اجرا کرد .

ساخت انبار ها باید به گونه ای باشند که ارتفاع انها متناسب با ماشین آلاتی باشند که قرار است داخل انبار تردد نمایند . ساخت سازه هایی با این ارتفاع به سازه های سنتی بسیار مشکل است مخصوصا زمانی که نخواهیم داخل سازه ستون باشد و یا اگر هم باشد تعداد ستون ها زیاد نشود .

اکر قرار باشد با روش سنتی این کار را انحام دهیم اولا تعداد ستون ها برای تردد و بارگیری یا تخلیه مشکل می شود و همچنین نمی توان بهره وری لازم را از سازه ساخته شده برداشت .

به همین دلیل برای اینکه بتوانیم سازه خود را بی دردسر بسازیم باید از روش ساخت سوله سبک استفاده کنیم . سوله های سبک بدون محدودیت می توانند در اندازه های بزرگ و با دهانه هایی با عرض و ارتفاع بیشتر اجرا شوند .

هزینه ساخت سوله سبک

هزینه سوله سبک بسیار پایین تر از روش سنتی است . به شکلی که در اندازه های بزرگ میزان وزن فولاد مصرفی در سازه تا 3 برابر زیاد می شود .

ضمن اینکه اجرای سازه هم بدون ستون ممکن نخواهد بود . حالا با یک حساب خیلی ساده خواهیم دید که تنها هزینه فولاد سازه برای ما چقدر گران تمام می شود .

همچنین هزیه های جانبی هم به دلیل تناز بالای فولاد بیشتر خواهد شد . هزینه هایی مثل حمل و نقل و …

پس با این حساب ساخت سوله سبک بهترین و اولین و اخرین گزینه برای ساخت اصولی سازه ها به شکل مدرن تر ، ایمن تر و با هزینه اقتصادی بسیبار مناسب است .

باتشکر شرکت سوله سبک


برچسب ها :

یک پاسخ به “ساخت سوله سبک”

  1. حمید گفت:

    سپاس از مطالب خوبتون واقعا سایت بسیا زیبا مختصر و مفید دارین ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

سئو نود

منو اصلی سایت

شرکت سوله سبک ، یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور