ارزانترین سوله

ارزانترین سوله

مدیر        بدون نظر    ساخت سوله   

ارزانترین سوله

اگر شما در اینترنتی به دنبال جمله ارزانترین سوله بوده اید از نظر ما ممکن است دو منظور داشته اید .

مورد اول اینکه به دنبال این هستید تا بدانید ارزانترین سوله از لحاظ قیمت کدام نوع از سوله های می باشد و کدام یک از سوله ها را می توانید با قیمت کم متناسب با سازه خود اجرا نمائید .

مورد دوم هم اینکه به دنبال یک سوله ساز ماهر بوده اید تا ارزانترین سوله و در عین حال با کیفیت ترین سوله را برای شما بسازد . ما برای هردو مورد جواب داریم و بدانید که به یکی از بهترین وب سایت های سوله سازی رجوع کرده اید .

جهت مشاوره در رابطه با ساخت انواع سازه های سبک و مدرن با قیمت مناسب می توانید با ما تماس گرفته و مشاوره نمائید :

شرکت ما یعنی شرکت سوله سبک ، یکی از بزرگترین شرکت های سوله سازی در داخل  وخارج از کشور می باشد .

تخصص ما ساخت سوله های سبک در انواع کاربری های مختلف برای انواع سازه های صنعتی و غیرصعتی میباشد .

انواع سازه های قوسی ، گنبدی و …. انواع سوله های مرغداری ، سوله های سردخانه ، سوله های دامداری و … با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط شرکت سوله سبک برای شما اجرا خواهند شد .

اما در ادامه به معرفی ارزانترین سوله ها بپردازیم تا اندکی شما هم در این باره اطلاعات کافی بدست آورید .

ارزانترین سوله ها کدام هستند ؟

ارزانترین سوله در چند نوع مختلف می تواند قرار گیرد اما در کل برای ساخت ارزانترین سوله باید به سراغ سوله های سبک بروید .

در سوله های سبک دو نوع از سوله ها را می توانید با هزینه بسیار کم اجرا کنید .

اولین نوع سوله های سبک یو بی ام ( UBM ) هستند . این سوله از سبکترین و مناسب ترین نوع سوله های سبک می باشد .

با توجه به ویژگی های این نوع سوله که در بخش سوله سبک هم توضیح داده شده است اگر بتوانید از این نوع سوله استفاده کنید برای شما هزینه ساخت و اجرای پایین تری خواد داشت .

درکل سوله های قوسی یو بی ام را به چندروش مختلف می توان اجرا کرد که بیشترین حالت و در واقع ارزانترین حالت آن می تواند حالت های زمین به زمین و زمین به ستون باشد . البته بازهم بستگی به نحوه ساخت دارد و نمی توان نظر حتم داد .

سوله های UBM برای ساخت انواع انبار هایی که مساحت کمی دارند و موارد بهداشتی در آنها به آن شدت وجود ندارد ( مثل سوله های مرغداری و دامداری ) می توانند بسیار عالی باشند .

اما نکته مهم دیگر هم در نظر گرفتن بارهای موجود در منطقه احداث سوله میباشد که اگر به اندازه ای باشد که نتوان در آن از سوله UBM  استاده کرد متاسفانه قادر به دریافت مجوز ساخت از نظام مهندسی نخواهیم بود .

ارزانترین سوله از نوع سوله فوق سبک لوله ای

سوله های لوله ای از دیگر نوع سوله های ارزان هستند . این سوله ها در مقایسه با سایر سوله ها واقعا ارزان قیمت هستند و هزینه ساخت و اجرای آنها به مراتب بسیار پایین تر است . ضمن اینکه دامنه کاربرد این نوع سوله ها از سوله های قوسی UBM  نیز بسیار بیشتر است و می توان برای انواع سازه های بیشتری از اینها استفاده کرد .

این دو مورد از ارزانترین سوله ها بودند که به مراتب هزینه بسیار پایین تری نسبت به سایر سوله ها دارند . اگر قصد شما ساخت یک سازه نه چندان بزرگ برای کاربری های عادی و غیر تخصصی است می توانید از این نوع سوله ها استفاده کنید گرچه این سوله ها می توانند برای مواردی بسیار بیشتر از کارهای عادی کاربرد داشته باشند .

اما اگر قصد شما ساخت یک سازه عظیم و قابل توسعه در آینده میباشد و همچنین می خواهید با هزینه کمتری نیز این سوله را بسازید باید از سوله های سبک خرپایی استفاده کنید .

سوله های سبک خرپایی ذاتا برای سازه های عظیم و کلا ساخت هر نوع سازه ای ساخته شده اند و دامنه محدودیت آنها بسیار بسیار پایین می باشد .

ضمن اینکه هزینه ای که در سازه های بزرگ با سوله خرپایی متحمل می شویم در مقایسه با هزینه همان سازه با سوله های سنگین بسیار کمتراست .

پس یکی از بهترین نوع سوله ها در حال حاضر می باشد ضمن اینکه پیشنهاد اکثر سوله سازهای باتجربه و کاربلد می باشد.

جهت هرگونه راهنمایی و طرح سوالات در رابطه با مشاوره و یا ساخت انواع سازه های سبک و مدرن ،سوله سبک همواره در کنار شماست .

باتشکر


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

سئو نود

منو اصلی سایت

شرکت سوله سبک ، یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور