اجرای سوله

اجرای سوله

مدیر        بدون نظر    ساخت سوله   

اجرای سوله

شرکت سوله سازی سبک ، یکی از بزرگترین سازندگان سوله در کشور با ارائه خدمات اجرای سوله ، طراحی و نقشه کشی انواع سوله ، انجام محاسبات سوله ، ساخت انواع سوله های سبک و فوق سبک ، اماده ارائه خدمات به کارفرمایان محترم در سراسر کشور می باشد .

جهت اجرای سوله با بهترین کیفیت در تمامی شهر های کشور و خارج از کشور کافیست یک تماس با ما برقرار کنید . 

اجرای سوله یکی از کارهای بسیار مهم در طی پروسه سوله سازی می باشد . اجرای سوله را می توان در چندین بخش دسته بندی کرد اما اگر در نظر بگیریم که منظور از اجرای سوله ، ساخت سوله از صفر تا صد می باشد یک شرکت سوله سازی باتجربه جهت اجرای سوله به بهترین شکل حتما باید مراحل زیر را انجام دهد :

  • تعیین بهترین نوع سوله برای کاربری مورد نظر
  • انجام محاسبات دقیق جهت ساخت سوله با حداق وزن و بهترین استحکام
  • ساخت سازه در کارخانه
  • اجرای فنداسیون در محل ساخت سازه همزمان با ساخت سازه در کارخانه به منظور افزایش سرعت کار
  • انتقال سازه به محل پروژه
  • نصب سازه روی فنداسیون
  • دیوارپوشی و سقف پوشی
  • اجرای سایر کارهای جانبی

در بین تمام این مراحل می توان گفت مرحله محاسبات ، اساسی ترین مرحله اجرای سوله میباشد . سوله ساز باید قدرت و تخصص خود را در محاسبات سوله نشان دهد . ممکن است سوله سازی سوله شما را با 500 کیلو وزن نهایی به اتمام برساند و سوله سازی دیگری همان سوله را با 400 کیلوگرم . این موضوع دقیقا به تخصص سوله ساز شما برمیگردد.

اجرای سوله با کمترین قیمت و کمترین وزن

شرکت سوله سبک ، متخصص ترین مجری سوله در زمینه ساخت انواع سازه های سبک و فوق سبک ، با دانش روز اروپا سوله هایی را طراحی می کند که کمترین وزن را در هرمتر مربع دارند . این بدان معنی است که سوله های خرپایی شرکت ما با کمترین میزان هزینه و بهترین کیفیت ساخته می شوند .

هرچقدر که وزن و تناژ سازه شما بالاتر رود هزینه ساخت اسکلت فلزی شما نیز بیشتر خواهد شد . اما جالب است بدانید هزینه ساخت فنداسیون و ساخت دیوار پایین تر خواهد آمد .

با این حساب اگر سوله ساز بتواند محاسبات خود را دقیق انجام دهد سوله نهایی که برای شما ساخته می شود هم از نظر هزینه و هم از نظر استحکام کاملا مطمئن خواهد بود .

سوله ساز حتما باید دفترچه محاسبات سوله را تهیه کرده ، به تایید نظام مهندسی برساند و به شما ارائه کند . دفترچه محاسبات سوله شامل تمامی اطلاعات سوله شما می باشد . همه چیز از سیر تا پیاز از محل ساخت گرفته تا نوع متریال و محاسبات و وزن و … همگی در داخل دفترچه محاسبات می باشد .

به همین دلیل حتما توجه داشته باشید که اگر سوله شما استاندارد ساخته شده باشد حتما باید دارای دفترچه محاسبات باشد که موضوع دفترچه محاسبات را به تفصیل در مقاله خودش توضیح خواهیم داد .

جهت اجرای سوله در تمامی شهر های کشور و حتی خارج از کشور می توانید با شرکت سوله سبک تماس بگیرید . به جرات می گوئیم که جزء بهترین سازندگان سوله در کشور هستیم .


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

©1398 - سوله سبک ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت شرکتی seo90